alterfest.pl - Twoja marketingowa oaza w sieci

Czyszczenie kanalizacji w Poznaniu

Laura Sadowska 2019-06-01 0 komentarzy
Czyszczenie kanalizacji w Poznaniu

Instal-Marco to firma działająca na terenie Poznania od 2010 roku, jednak swoją tradycją sięga 1985. W tym czasie marka się usamodzielniła i zaczęła zapewniać wymianę, konserwację oraz pogotowie techniczne instalacji wodno-kanalizacyjnych, sanitarnych, gazowych i centralnego ogrzewania. Czyszczenie kanalizacji w Poznaniu stało się priorytetem dla przedsiębiorstwa, dzięki czemu z ich oferty korzysta już wielu klientów z różnych dzielnic miasta. Na wyposażeniu każdego specjalisty znajdują się odpowiednie narzędzia, dzięki którym wszystkie zatory są usuwane skutecznie i trwale.

Duże doświadczenie w branży wodno-kanalizacyjnej pozwoliło na stworzenie optymalnej propozycji usługowej dostępnej na każdą kieszeń. Czyszczenie kanalizacji odbywa się na dwa sposoby i każdy jest dopasowywany do potrzeb. Metoda mechaniczna skupia się na wprowadzeniu spirali napędzanej elektrycznie, która jest wyposażona w specjalne frezy lub łańcuch. Idealnie sprawdza się do usuwania tłuszczu, mydlin i drobnego papieru. W przypadku drugiego sposoby- ciśnieniowego do kanalizacji wprowadza się wąż, który pod ciśnieniem podaje wodę do wnętrza. Taki sposób idealnie sprawdza się w przypadku czyszczenia rozmaitych osadów. Sprawdza się on również w przygotowaniu kanalizacji do usunięcia awarii.

Zarówno samo czyszczenie, jak i konserwacja są stosowane w przypadku, gdy kanalizacja potrzebuje natychmiastowego udrożnienia oraz zapewnienia jej lepszych warunków do pracy. Oferta udrażniania jest skierowana nie tylko do klientów indywidualnych, ale również firm, które potrzebują profesjonalnej opieki wyspecjalizowanych osób.

Skomentuj wpis