alterfest.pl - Twoja marketingowa oaza w sieci

Firma Sense Consulting

Lena Król 2018-12-21 0 komentarzy
Wpis

Niezależnie od tego, czy o finansowe wsparcie ze strony UE ubiega się prężnie działające przedsiębiorstwo, niewielka firma stawiająca pierwsze kroki na rynku, czy też innego rodzaju organizacja, znajomość metodyki prowadzenia projektów unijnych jest podstawą. Środki, jakie można pozyskać na realizację danego przedsięwzięcia, sięgają często kilkudziesięciu procent wartości całego budżetu. Zatem jest o co walczyć, jednak działanie na własną rękę często może przynieść skutki odwrotne do zamierzonych.

SENSE consulting, poznańska firma działająca w sektorze dotacji unijnych już od ponad 10 lat, z powodzeniem prowadzi liczne, bardzo zróżnicowane projekty - zarówno dla małych i średnich firm, powszechnie znanych marek, jak i państwowych jednostek dydaktycznych. Dzięki doświadczeniu wypracowanemu na przestrzeni lat, wyróżnia się ponadprzeciętną skutecznością, a co za tym idzie - zróżnicowanym portfolio zadowolonych klientów.

Przedsiębiorca decydujący się na rozpoczęcie współpracy z poznańskim zespołem specjalistów, może mieć pewność, że każda z części projektu zostanie rzetelnie zrealizowana. Nie tylko z uwzględnieniem niezbędnych wytycznych, ale także w zgodzie z oczekiwaniami pomysłodawcy. Pierwszym krokiem w działaniach jest wnikliwe zbadanie, jakie potrzeby rozwojowe ma zgłaszająca się firma, a następnie dokonuje się analizy potencjału planowanego przedsięwzięcia w zakresie możliwości otrzymania dofinansowania. Jeśli wypadnie ona pomyślnie, przystępuje się do kolejnych etapów. Zobacz więcej na stronie SENSE consulting.

Skomentuj wpis