alterfest.pl - Twoja marketingowa oaza w sieci

Inteligentny dom w Tarnowie

Olga Ostrowska 2019-04-30 0 komentarzy
Wpis

Fachowcy dobrze wiedzą, że wielu osobom energooszczędny i inteligenty dom kojarzy się z mnóstwem elektroniki w środku. Wydaje im się wówczas, że to musi sporo kosztować. Fakty są jednak takie, że to tylko część prawdy. Inteligentne mieszkanie czy inteligentny dom może mieć każdy chętny. Jest to tak naprawdę zbiór powszechnie stosowanych rozwiązań technologicznych, które są ze sobą połączone w zintegrowany system.

Specjaliści z firmy WOL-BUD chętnie pomogą stworzyć wszystkim zainteresowaniem inteligentny dom w Tarnowie. To właśnie w tym mieście rekomendowana firma ma swoją siedzibę. W razie jakichkolwiek wątpliwości pracownicy firmy proszą o kontakt. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 534 091 021. Można też napisać maila, aby poznać bliżej kompleksową ofertę. W firmowym katalogu znajdują się, m.in.:

  • okna PCV firmy Domel
  • drzwi wewnętrzne i zewnętrzne
  • stolarka aluminiowa
  • bramy garażowe
  • parapety i blaty, w tym również termoparapety podokienne.

Do dyspozycji inwestorów jest kilkuosobowa ekipa doświadczonych monterów. Pracownicy firmy chętnie zajmą się zarówno montażem tradycyjnej stolarki, jak i wszelkiego rodzaju automatyki. Na życzenie klienta firma wykonuje również ciepły mont okien. Taki montaż dobrze wykonany może poprawić szczelność okien, które przepuszczają, aż do 90 procent mniej powietrza. Zapobiega to tworzeniu się mostków termicznych. Dzki temu właściciele domów płacą mniejsze rachunki za ogrzewanie. Na firmowej stronie zaprezentowano szczegółowy harmonogram tego typu prac. Wszystko po to, aby klient wiedzi, czego może się spodziewać, podejmując współpracę z rekomendowaną firmą.

Skomentuj wpis