alterfest.pl - Twoja marketingowa oaza w sieci

Stań się bohaterem własnej bajki!

Izabela Kaczmarczyk 2019-02-15 0 komentarzy
Wpis

Dzieci posiadają w swoim pokoju bardzo dużo zabawek, które otrzymują od rodziców, babci, dziadka czy cioci na każdą możliwą okazję. Pociecha zawsze oczekuje otrzymania choć małego upominku, nie wypada więc przyjść do niej z pustymi rękami. Spora część pluszowych misiów czy zdalnie sterowanych samochodów cieszy się zainteresowaniem dziecka wyłącznie przez chwilę, następnie zostają odłożone na półkę i całkowicie zapomniane. Warto zatem pomyśleć o prezencie, który zainteresuje obdarowanego i pozostanie w jego pamięci na długo.

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszy się bajka personalizowana, w której głównym bohaterem staje się obdarowane dziecko. Strona specjalizująca się w produkcji takich dedykowanych książek to bajaija.pl, posiadająca szerokie grono zadowolonych klientów  i wiele pozytywnych opinii. Bajki skierowane są do pociech od 0 do 8 lat i składają się z minimum 20 stron pasjonującej opowieści ze zdjęciem buzi dziecka. Wykonane są w bardzo profesjonalny i trwały sposób, na grubym papierze kredowym i w twardej oprawie zatem upominek będzie stanowił ciekawą pamiątkę przez wiele lat.

Dzięki temu, że dziecko staje się głównym bohaterem prezentowanej opowieści, znacznie pobudza to jego wyobraźnię i kreatywność oraz pozwala dużo bardziej zaangażować mu się w przebieg wydarzeń. To bardzo ciekawy i oryginalny pomysł na prezent, który nie zostanie rzucony w kąt, a wręcz wzbudzi zainteresowanie dziecka, jednocześnie zachęcając je do czytania, co w dobie telewizji i Internetu może okazać się bardzo ważnym atutem.

Skomentuj wpis