alterfest.pl - Twoja marketingowa oaza w sieci

Utylizacja zużytej elektroniki

Iga Wysocka 2019-01-05 0 komentarzy
Wpis

Odpowiednio przeprowadzona utylizacja elektroniki jest ważna z co najmniej dwóch powodów - z jednej strony, wielce istotne jest bezpieczeństwo danych, z drugiej skuteczne metody, które nie odbiją się negatywnie na środowisku naturalnym. Oferta dostępna na stronie 3r.com.pl spełnia obydwa warunki.

3R to gwarancja stuprocentowego wyczyszczenia dysków twardych oraz innych nośników ze wszystkich wrażliwych danych klientów. Usuwanie danych "domowymi sposobami" lub przy użyciu darmowych aplikacji zawsze pozostawia ryzyko możliwości ich odzyskania. Dzięki zastosowaniu oprogramowania firm LSoft Technologies Inc. oraz Blancco i metody 3-krotnego nadpisu nośniki zostają trwale i całkowicie wyczyszczone. Oferta obejmuje także mechaniczne zniszczenie urządzeń, przy użyciu takich profesjonalnych urządzeń jak demagnetyzer Degausser ProDevice ASM 120 Professional. Cały proces jest nagrywany, a film wraz z raportem i certyfikatami trafia do klientów po zakończeniu usługi. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, że żadne istotne informacje nie wpadną w niepowołane ręce.

Ekologiczna polityka firmy objawia się w nastawieniu na maksymalne przedłużenie żywotności skupowanej elektroniki. Nowoczesna linia diagnostyczna i refabrykacyjna oraz doświadczeni serwisanci to połączenie, które nawet ze starsze sprzętu pozwala wycisnąć wszystko, co najlepsze. Natomiast w przypadku uszkodzonych urządzeń, stosowane są zaawansowane procedury recyklingowe, które umożliwiają ponowne wykorzystanie wielu stopów i tworzyw sztucznych.

Skomentuj wpis